Комплексний інтернет-маркетинг під ключ

Просування товарів та послуг в онлайн просторі за допомогою digital стратегій та інструментів з використанням різних каналів.
Замовити

Для чого потрібний digital маркетинг?

Диджиталізація є важливою частиною ведення сучасного бізнесу, забезпечуючи компаніям низку переваг. Основним сенсом інтернет-маркетингу є залучення цільової аудиторії через різні онлайн-канали, наприклад, соціальні мережі, реклама, пошукові системи, контент, електронна пошта та багато інших.

Кваліфіковано розроблена маркетингова стратегія відіграє ключову роль у цифровізації бізнесу, забезпечуючи зростання, розвиток та конкурентоспроможність Вашої організації.

Наша команда КватроАйті допоможе Вам стати першими серед конкурентів та прокачати Ваш бренд.

Послуги

Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

01
Просування сайтів (SEO)

Комплекс робіт, стратегій та технік з внутрішньої та зовнішньої оптимізації веб-сайтів для покращення їх позицій у пошукових системах.

Детальніше
02
Соціальні мережі (SMM)

Використання соціальних мереж для залучення й взаємодії з аудиторією та створення позитивного іміджу бренду через публікацію цікавого контенту.

Детальніше
03
Контекстна реклама

Модель інтернет-реклами, в якій рекламодавець сплачує кожен перехід на його рекламу та дозволяє отримувати результати в реальному часі.

Детальніше
04
Копірайтинг

Написання текстів, спрямованих на привертання уваги, залучення аудиторії та створення контент-стратегій для маркетингу чи інших цілей.

Детальніше

Етапи роботи

Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

1
Аналіз

Визначення цілей, конкурентів, потреб цільової аудиторії для подальшої розробки стратегічних напрямків маркетингу.

2
Стратегія

Розробляється комплексний план маркетингу, включаючи вибір оптимальних каналів комунікації та визначення важливих метрик успішності.

3
Впровадження

Реалізація стратегії через використання різних інтернет-каналів, таких як SEO, SMM, PPC, контент-маркетинг та інші.

4
Моніторинг

Постійне відстежування результатів кампаній, аналіз ключових метрик та збір даних ефективності використаних стратегій.

5
Оптимізація

Підвищення ефективності стратегій та кампаній з урахування змін в інтернет-середовищі, трендів ринку та потреб аудиторії.

Що Ви отримаєте скориставшись послугами інтернет-маркетингу?

Правильне та комплексне використання інструментів цифрового маркетингу обов'язково призведе до очікуваних результатів.

Залучення цільової аудиторії

Завдяки коректному налаштуванню рекламних оголошень, соціальних мереж та інших каналів, ви будете привертати до себе увагу потенційних клієнтів саме Вашої ніші товарів чи послуг.

Розвиток бренду

Digital-маркетинг сприятиме створенню позитивного іміджу Вашого бренду та підвищенню його впізнаваности в мережі Інтернет.

Підвищення конверсії

Ефективне впровадження цифрового просування Вашого бізнесу, допоможе підвищити конверсію продажів Ваших товарів чи послуг, перетворюючи відвідувачів на клієнтів.

Зростання середнього чека

За допомогою оптимізацій стратегій переконливого маркетингу, крос-продажів, пропозицій та інших методів, відбуватиметься збільшення витрат клієнтів.

Експертиза

Аналітика та звіти, дозволять Вам постійно оптимізувати та вдосконалювати Ваші маркетингові стратегії, виходячи з реальних результатів кампаній.

Поширені запитання

Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
Скільки часу займає просування проєкту різними каналами?

Тривалість процесу реалізації маркетингових стратегій може варіюватися залежно від обсягу робіт та потреб клієнта, проте зазвичай зростання основних показників організації відбувається постійно. Робота над аналізом та оптимізацією диджитал-каналів може вестись завжди.

Скільки коштують послуги спеціалістів?

Вартість послуг в кожному випадку розраховується індивідуально для клієнта виходячи з необхідного обсягу роботи та їх тривалості. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися на нашій сторінці Ціни або у наших менеджерів.

Безкоштовна консультація!
Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

    Поля з * є обов'язковими для заповнення