Розробка на PHP фреймворках Laravel та Yii2 під ключ

Високонавантажені та багатофункціональні проєкти будь-якої складності. Веб-студія якісних рішень КватроАйті - надійний партнер від ідеї до лідерства у Вашій ніші.
Замовити
Навіщо потрібна розробка проєкту на PHP?
Висока продуктивність

Максимально швидкий відгук веб-застосунку для клієнта

Масштабування проєкту

Зручне розширення функціонала зі зростанням Вашого бізнесу.

Безпека та надійність

Різні механізми захисту від потенційних загроз та атак.

Особливості сайтів на PHP фреймворках

Розробка веб-проєктів на Laravel чи Yii2 – це гарантія високої ефективності та зручності для клієнтів. Готові компоненти та висока структурованість коду забезпечує високу швидкість розробки та робить проєкти більш масштабованими в виборі функціонала. Завдяки вбудованим засобам безпеки, Ваш сайт та база даних буде надійніше захищені від різних видів атак.

Оптимізація продуктивності та ефективність роботи веб-проєкту стає пріоритетом завдяки вбудованим інструментам. Існує багато активних спільнот розробників, які гарантують актуальність та підтримку фреймворків, що дозволяє створювати вебсайти за сучасними стандартами. Важливість безперервної підтримки та оновлень фреймворку визначає його тривалу релевантність. Екосистема інтеграцій Laravel чи Yii2 дозволяє ефективно поєднувати фреймворк з різноманітними інструментами для досягнення оптимальної функціональності вебресурсу.

Наша команда КватроАйті буде рада співпраці з Вами та покаже свої знання на практиці.

Етапи розробки високонавантажених проєктів

Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

1
Збір та аналіз інформації

Ми проводимо детальний аналіз ніші та допомагаємо клієнту сформувати розуміння мети й цілі аудиторії сайту. Обговорюємо вимоги, основні функції та вибираємо технічне рішення для проєкту.

2
Дизайн та інтерфейс

На основі аналізу ми створюємо прототип, макети дизайну, включаючи графіку, стиль та підбираємо колірну палітру. Розроблюємо зручний інтерфейс для користувачів, а також при необхідності логотип та брендбук компанії.

3
Верстка та програмування

Створюємо програмний адаптивний код, внутрішню логіку і базу даних для сайту відповідно до сучасних стандартів якості та інтегруємо це в адмін-панель для зручного редагування контенту та сторінок.

4
Заповнення контентом

Додаємо текст, зображення, відео та інші матеріали. Оптимізуємо контент для SEO (пошукової оптимізації), перевіряємо правопис та структуру заповнених елементів.

5
Тестування та запуск

Фінально перевіряємо сайт на різних браузерах та пристроях. Допомагаємо з розміщеннями проєкту на сервері та запускаємо його в роботу. При необхідності займаємося просуванням, маркетингом та технічною підтримкою вебсайту.

Наші роботи
Техноторг
Техноторг
Одна з найбільших в Україні компаній по реалізації сільськогосподарської техніки, запасних частин, насіння, засобів захисту рослин та добрив.
  • UI/UX Design
  • Responsive
  • Programming
  • Support
Готові розпочати проєкт?
З радістю допоможемо Вам перетворити всі Ваші ідеї на робочий прибутковий бізнес.
Перший крок – заповнення брифу

Ми склали невелику форму з питаннями, яка допоможе нам ближче з Вами познайомитись та правильно розпочати співпрацю.

Заповнити
Дізнатись ціну

На цій сторінці Ви можете подивитися приблизну вартість сайту і дізнатися як будується наше ціноутворення.

Ознайомитись

Технології та інструменти

Ці методи розробки допомагають нам створювати сучасні та функціональні проєкти на Laravel чи Yii2 для наших клієнтів.
HTML5

Остання версія стандарту мови розмітки, яка використовується для створення та структурування веб-сторінок.

CSS3

Стандарт таблиць стилів, який використовується для стилізації зовнішнього вигляду та дизайну проєкту, роблячи їх більш креативними та адаптивними.

JavaScript

Мова програмування, що дозволяє додавати різні функціональні можливості, динамічні та інтерактивні елементи.

PHP

Популярна мова програмування, необхідна для створення веб-сайтів або веб-застосунків. Має відкритий вихідний код, багато різних бібліотек, забезпечує високу продуктивність і стабільність проєкту.

Yii2 framework

Фреймворк мови програмування PHP зі своїм набором інструментів, який використовується для створення складних веб-проєктів з нестандартним функціоналом.

Laravel

Відкритий та популярний PHP фреймворк, який дозволяє розробникам створювати сучасні, масштабовані та високопродуктивні веб-ресурси.

Figma

Онлайн-платформа для дизайну, призначена для створення і прототипування веб-інтерфейсів та додатків.

MySQL

Система управління базами даних, яка використовується для зберігання, редагування та управління структурованою інформацією.

Поширені запитання

Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
Як вибрати платформу для майбутнього проєкту?

При виборі платформи, визначте Ваші основні потреби та бюджет, а також враховуйте розмір та масштаб Вашого бізнесу. Розгляньте рішення за допомогою PHP фреймворків Yii2 чи Laravel. Ви можете звернутися до команди КватроАйті, ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір на всіх етапах співпраці.

Скільки часу займає створення сайту?

Терміни реалізації проєкту залежать від різних факторів, такі як складність необхідного функціоналу, наявність готового контенту, обсяг роботи та багато іншого. У середньому повноцінна розробка високонавантаженого веб-ресурсу займає понад 5-6 місяців, детальніше сказати про дедлайн можна після затвердження технічного завдання та його опрацювання.

Скільки коштує запустити все під ключ?

Вартість роботи в кожному випадку розраховується індивідуально для клієнта виходячи з необхідного функціоналу та різних факторів, згаданих у питанні про терміни. Середня вартість сайтів на фреймворках починається від 12000$. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися на нашій сторінці Ціни або у наших менеджерів.

Безкоштовна консультація!
Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

    Поля з * є обов'язковими для заповнення