Копірайтинг

Процес створення текстів, статей, слоганів та іншого контенту з метою просування сайту або маркетингу, які привертають увагу, стимулюють інтерес, викликаючи бажання дії у цільової аудиторії.
Замовити

Навіщо потрібен копірайтинг?

Копірайтинг це створення тематичних текстів на будь-яку тему, з певною метою — починаючи від інформативних статей після прочитання яких, користувач отримує відповіді на питання, що його цікавлять, закінчуючи статтями, що продають, які підштовхують користувача до здійснення цільової дії.

Тексти пишуться на підставі обраної семантики за спеціальним технічним завданням. Після написання — обов’язковий етап виправлення та вичитування. Сукупність легкої для читання мови, і чіткого дотримання SEO стандартів дозволяє використовувати текст як інструмент конверсії.

Копірайтинг є невід’ємною частиною в маркетинговій стратегії. Звертайтесь до веб-студії якісних рішень КватроАйті, ми допоможемо збільшити результати Вашого бізнесу.

Переваги використання копірайтингу

Якісна стратегія дає необхідні результати.

Збільшення трафіку

Якісно та правильно написаний контент привертає увагу цільової аудиторії, залучаючи їх до вивчення продукту чи послуги.

Підвищення видимості

Завдяки використанню необхідних інструментів та маніпуляцій для правильного написання текстів ростуть позиції сайту в пошукових системах.

Підвищення довіри

Веб-ресурси з професійно написаним контентом асоціюються з якістю та авторитетністю, що надає перевагу при виборі потенціального клієнта.

Стимулювання інтересу

Ефективний копірайтинг збільшує можливість до подальших дій потенціальним клієнтом, таких як перегляд сайту або покупка товару.

Потрібна послуга написання унікальних текстів?
Заповніть дані і наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

  Поля з * є обов'язковими для заповнення

  Етапи роботи

  Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

  1
  Аналіз

  Визначення цілей, інтересів, характеристик та потреб цільової аудиторії, а також особливостей Вашого бізнесу для визначення ключових напрямків та стратегій комунікації.

  2
  Концепція

  Розробка основних ідей та тем для контенту, створення семантичного ядра проєкту, яке відповідає маркетинговим цілям та потребам потенціального клієнта.

  3
  Впровадження

  Реалізація та розміщення ефективних текстових публікацій з урахуванням розробленої концепції та семантики, які привернуть увагу цільової аудиторії до Вашої організації.

  4
  Моніторинг

  Постійне відстежування результатів роботи, аналіз ключових метрик, внесення коректив та збір даних ефективності використаних стратегій.

  5
  Оптимізація

  Підвищення ефективності стратегій та вдосконалення наявних текстів з урахування змін в інтернет-середовищі, трендів ринку та потреб аудиторії.

  Що Ви отримаєте скориставшись послугами копірайтингу?

  Якісне та комплексне використання інструментів для написання статей обов'язково призведе до очікуваних результатів.

  Залучення цільової аудиторії

  Професійно написані статті, які привертають увагу, стимулюють інтерес та залучають зацікавлених потенційних клієнтів до Ваших товарів чи послуг.

  Розвиток бренду

  Привертання уваги цільової аудиторії сприятиме створенню позитивного іміджу Вашого бренду та підвищенню його впізнаваности серед користувачів мережі Інтернет.

  Підвищення конверсії

  Ефективне використання високоякісного та цільового контенту, допоможе підвищити конверсію продажів Ваших товарів чи послуг, перетворюючи відвідувачів на клієнтів.

  Експертиза

  Аналітика та звіти, дозволять Вам постійно оптимізувати та вдосконалювати Ваші стратегії та інструменти, виходячи з реальних результатів кампаній.

  Поширені запитання

  Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
  Скільки часу займає написання текстів?

  Тривалість процесу створення контенту може варіюватися залежно від обсягу робіт та потреб клієнта, проте зазвичай зростання основних показників організації після початку співпраці відбувається постійно та робота над моніторингом, аналізом та оптимізацією семантичного ядра може вестись завжди. У середньому один копірайтер пише 2-3 статті за робочий день, виходячи з необхідної кількості символів.

  Скільки коштують послуги спеціалістів?

  Вартість роботи в кожному випадку розраховується індивідуально для клієнта виходячи з необхідного обсягу роботи та їх тривалості й становить 2-10$ за 1000 символів без пробілів залежно від тематики. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися у наших менеджерів.

  Безкоштовна консультація!
  Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

   Поля з * є обов'язковими для заповнення