Налаштування та ведення контекстної реклами

Онлайн-реклама, яка спрямована на привертання уваги аудиторії конкретними або тематичними ключовими запитами.
Замовити

Для чого потрібна контекстна реклама?

Контекстна реклама дозволяє точно спрямовувати зацікавлену аудиторію на ваші товари чи послуги завдяки коректно налаштованим рекламним оголошенням для сторінок чи запитів користувачів, збільшуючи кількість переходів на веб-сайт рекламодавця.

Даний тип реклами зазвичай є платним – за кліки або покази, але власник бізнесу може самостійно визначити бюджети для оголошень оптимізуючи свої витрати. Ми кажемо, реклама не може бути дорогою чи дешевою, ми кажемо, що вона має бути прибутковою та ефективною. Рекламні кампанії мають гнучку систему редагування під конкретні запити чи перегляди потенціальних клієнтів, завдяки широким можливостям рекламних кабінетів ми можемо точного налаштувати на яку аудиторію показувати оголошення Вашої організації.

Контекстна реклама є потужним інструментом в маркетинговій стратегії. Звертайтеся до веб-студії якісних рішень КватроАйті, ми допоможемо збільшити результати Вашого бізнесу.

Переваги використання PPC реклами

Правильна стратегія дає необхідні результати.

Таргетування

Налаштування рекламних кампаній для конкретної цільової аудиторії на основі її інтересів, переглядів та поведінки в цифровій мережі Інтернет.

Ефективність витрат

Якісно адаптовані оголошення дозволяють ефективно використовувати рекламний бюджет та зменшити витрати на непотрібну аудиторію.

Ріст конверсії

Завдяки спрямованості показів на зацікавлену аудиторію, фіксується постійний ріст нових клієнтів та збільшується конверсія.

Результат

Зручний аналіз ефективності та статистики рекламних кампаній дає змогу швидко вносити корективи та оптимізувати оголошення.

Потрібна послуга налаштування контекстної реклами?
Заповніть дані і наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

  Поля з * є обов'язковими для заповнення

  Етапи роботи

  Весь процес розбитий на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

  1
  Аналіз

  Визначення цілей, інтересів, характеристик та потреб цільової аудиторії для налаштування реклами таким чином, щоб вона була релевантною для потенційних клієнтів.

  2
  Стратегія

  Розробляється комплексний план дій, включаючи вибір оптимальних майданчиків для розміщення оголошень, підбираються ключові слова та фрази для подальшої роботи з ними в рекламних кампаніях та визначаються важливі метрики успішності.

  3
  Впровадження

  Реалізація та розміщення ефективних текстових або графічних оголошень та публікацій, які привернуть увагу цільової аудиторії на обраних рекламних платформах, а також визначення стратегії та рекламного бюджету для кожної кампанії.

  4
  Моніторинг

  Постійне відстежування результатів роботи, аналіз ключових метрик, внесення коректив та збір даних ефективності використаних стратегій.

  5
  Оптимізація

  Підвищення ефективності стратегій та кампаній з урахування змін в інтернет-середовищі, трендів ринку та потреб аудиторії.

  Що Ви отримаєте скориставшись послугами налаштування контекстної реклами?

  Якісне та комплексне використання інструментів PPC обов'язково призведе до очікуваних результатів.

  Залучення цільової аудиторії

  При ефективному налаштуванні та веденні рекламних кампаній, оголошення залучають зацікавлених потенційних клієнтів до Ваших товарів чи послуг.

  Розвиток бренду

  Привертання уваги цільової аудиторії сприятиме створенню позитивного іміджу Вашого бренду та підвищенню його впізнаваности серед користувачів мережі Інтернет.

  Підвищення конверсії

  Ефективне впровадження цифрового просування Вашого бізнесу, допоможе підвищити конверсію продажів Ваших товарів чи послуг, перетворюючи відвідувачів на клієнтів.

  Експертиза

  Аналітика та звіти, дозволять Вам постійно оптимізувати та вдосконалювати Ваші стратегії та інструменти, виходячи з реальних результатів кампаній.

  Поширені запитання

  Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
  Скільки часу займає реалізація PPC реклами?

  Тривалість процесу налаштування та ведення контекстної реклами може варіюватися залежно від обсягу робіт та потреб клієнта, проте зазвичай зростання основних показників організації відбувається постійно та робота над моніторингом, аналізом та оптимізацією рекламних кампаній може вестись завжди.

  Безкоштовна консультація!
  Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

   Поля з * є обов'язковими для заповнення