SMM просування у соціальних мережах

Один із каналів цифрового маркетингу в соціальних мережах. SMM допомагає краще взаємодіяти з вашою цільовою аудиторією та рекламувати Ваші товари чи послуги.
Замовити

Для чого потрібне SMM просування?

Просування у соціальних мережах у сучасному діджитал-маркетингу стало одним із найважливіших завдань для будь-якого бізнесу. Ми виділили кілька важливих переваг SMM, які допоможуть Вам зрозуміти його цілі та необхідність ведення.

Головна перевага – прямий контакт із зацікавленою аудиторією, яка вже знає про послуги, що надаються або товари Вашої компанії. Ви можете в реальному часі підтримувати зв’язок з підписниками, надаючи різну інформацію про вашу продукцію, бонуси, відповіді на запитання, спеціальні пропозиції та інше. Також завдяки соціальним мережам, рекламуючи свій бізнес, публікуючи корисний та якісний контент для кінцевого користувача, збільшується довіра та впізнаваність бренду. Якісно побудована стратегія розвитку соціальних акаунтів Вашого проєкту дозволяє залучити нових клієнтів і збільшувати продажі організації.

SMM просування є важливою частиною успішної маркетингової стратегії. Звертайтеся до веб-студії якісних рішень КватроАйті, ми допоможемо побудувати сильний бренд та збільшити результати Вашого бізнесу.

Переваги використання SMM просування

Правильна стратегія дає необхідні результати.

Прокачується бренд

За допомогою айдентики компанії в публікаціях збільшується увага цільової аудиторії до компанії та зростає її впізнаванність.

Контакт з аудиторією

Соціальні мережі дають можливість для взаємодії з клієнтами в реальному часі в онлайн чатах, реагуючи на їхні відгуки та запитання.

Збільшення клієнтів

Завдяки ефективній стратегії написання та розміщення контенту SMM дозволяє залучати та утримувати нових замовників.

Захоплення уваги

Правильно підібраний та оформлений контент в соціальних мережах, спонукає підписників слідкувати за Вашими сторінками в очікуванні корисної інформації.

Потрібна послуга SMM просування?
Заповніть дані і наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

  Поля з * є обов'язковими для заповнення

  Етапи роботи

  Весь процес розбитий на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

  1
  Аналіз

  Визначення цілей, інтересів, потреб цільової аудиторії для подальшого розроблення стратегічних напрямів просування.

  2
  Стратегія

  Розробляється комплексний план дій, включаючи вибір оптимальних каналів комунікації, соціальних мереж, планується контент-стратегія та визначаються важливі метрики успішності.

  3
  Впровадження

  Реалізація контент-стратегії, розміщення публікацій, зображень та відео на обраних платформах соціальних мереж.

  4
  Моніторинг

  Постійне відстежування результатів роботи, аналіз ключових метрик та збір даних ефективності використаних стратегій.

  5
  Оптимізація

  Підвищення ефективності стратегій контент менеджменту з урахуванням змін в інтернет-середовищі, трендів ринку та потреб аудиторії.

  Що Ви отримаєте скориставшись послугами просування в соціальних мережах?

  Правильне комплексне використання інструментів SMM обов'язково призведе до очікуваних результатів.

  Залучення цільової аудиторії

  Активне ведення акаунтів організації в соціальних мережах підвищує зацікавленість потенційних клієнтів до Ваших товарів чи послуг.

  Розвиток бренду

  Привертання уваги цільової аудиторії сприятиме створенню позитивного іміджу Вашого бренду та підвищенню його впізнаваности серед користувачів соціальних мереж.

  Підвищення конверсії

  Ефективне впровадження цифрового просування Вашого бізнесу, допоможе підвищити конверсію продажів Ваших товарів чи послуг, перетворюючи відвідувачів на клієнтів.

  Експертиза

  Аналітика та звіти, дозволять Вам постійно оптимізувати та вдосконалювати Ваші стратегії та інструменти, виходячи з реальних результатів.

  Поширені запитання

  Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
  Скільки часу займає SMM просування?

  Тривалість процесу реалізації стратегій маркетингу в соціальних мережах може варіюватися залежно від обсягу робіт та потреб клієнта, проте зазвичай зростання основних показників організації відбувається постійно та робота над публікаціями, аналізом та оптимізацією контенту може вестись завжди.

  Безкоштовна консультація!
  Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

   Поля з * є обов'язковими для заповнення