Розробка фірмового стилю компанії

Веб-студія КватроАйті створить унікальний і креативний брендбук, айдентику та фірмовий стиль для Вашого бізнесу.
Замовити

Для чого потрібен фірмовий стиль?

Використовується для створення позитивного іміджу та візуального образу Вашого бізнесу, а також є важливим елементом брендової стратегії та зростання компанії.

  • 01Впізнаваність
  • Допомагає компанії виглядати унікальною та легко впізнаваною серед конкурентів.
  • 02Довіра
  • Єдиний візуальний стиль, вказує потенційним клієнтам на професійність та надійність організації.
  • 03Комунікація
  • Завдяки залученню брендінгу до усіх видів комунікацій, від логотипа, веб-сайту, та соціальних мереж до рекламних креативів, підсилюється сприйняття бренду та його ідентичність.
  • 04Масштабування
  • При додаванні нових послуг або розширенні бізнесу, айдентика компанії дозволяє зберігати концептуальність бренду та забезпечує швидку впізнаванність серед аудиторії.

Як розробляється фірмовий стиль?

Процес розробки корпоративного стилю починається з аналізу бренду, його цілей та цінностей. На основі досліджень створюється концепція, включаючи унікальний логотип, колірну палітру та шрифти, які віддзеркалюють стиль компанії.

Наступним етапом дизайнери розробляють всі основні елементи айдентики, список яких затверджується перед стартом робіт, по завершенню тестується та узгоджується з замовником.

Останній крок це документування стандартів брендінгу та поширення їх серед усіх зацікавлених сторін для забезпечення єдності при використанні різних матеріалів організації.

Етапи створення брендбуку

Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

01
Аналіз

Детальний розгляд бренду, його діяльності та цільової аудиторії, для визначення унікальності та ідентичності компанії.

02
Концепт

Розробка ідей та графічних елементів, що відображають ключові переваги організації та визначають майбутній корпоративний стиль.

03
Впровадження

Фіналізація концепції, створення дизайн макетів айдентики Вашої організації із врахування всіх необхідних ключових елементів.

04
Затвердження

Узгодження остаточного вигляду фірмового стилю з клієнтом, з можливістю внесення не значних правок, якщо це буде необхідно.

Технології та інструменти

Ці інструменти допомагають нам створювати сучасні та унікальні брендбуки для наших клієнтів.
Figma

Онлайн-платформа для дизайну, призначена для створення і прототипування веб-інтерфейсів та додатків.

Adobe Photoshop

Популярна програма для графічного дизайну та фоторедагування, яка надає різні інструменти для роботи з растровою графікою.

Adobe Illustrator

Векторний графічний редактор, який використовується в галузі створення логотипів, ілюстрацій, маркетингових матеріалів тощо.

Adobe After Effects

Програма для роботи з відео та анімацією, призначена для створення рекламних роликів та редагування різних мультимедійних проєктів.

Поширені запитання

Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
Скільки часу займає розробка фірмового стилю компанії?

Терміни реалізації брендбуку компанії залежать від різних факторів та завжди обговорюється індивідуально з Вами. У середньому повноцінний дизайн всіх етапів створення фірмового стилю займає 2-4 тижні, детальніше сказати про дедлайн можна після затвердження технічного завдання та його опрацювання.

Скільки коштує створити айдентику під ключ?

Вартість роботи в кожному випадку розраховується особисто для клієнта виходячи з необхідного обсягу роботи та інших факторів. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися на нашій сторінці Ціни або у наших менеджерів.

Безкоштовна консультація!
Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

    Поля з * є обов'язковими для заповнення