Розробка прототипу сайту

Веб-студія КватроАйті створює візуальні моделі, графічні елементи, навігацію та ключові секції на прототипі, щоб Ви могли побачити структуру та функціональність Вашого майбутнього веб-сайту.
Замовити

Для чого потрібен прототип сайту?

Графічна модель майбутнього проєкту дозволяє визначити та задати концепцію веб-ресурсу перед фактичною його розробкою, сприяючи прискоренню розробки макетів дизайну.

  • 01Візуалізація
  • Допомагає відтворити всі концепції та ідеї, дозволяючи клієнтам та команді, зрозуміти, як буде виглядати кінцевий продукт.
  • 02Тестування
  • Дозволяє тестувати функціональність сайту ще до повноцінної розробки, ідентифікувати можливі проблеми з розташуванням елементів та оптимізувати зручність у користуванні для Вашого клієнта.
  • 03Залучення
  • Спрощує комунікацію між спеціалістами та замовником, дозволяючи замовнику висловлювати свої побажання та вносити корективи в графічний макет перед розробкою дизайну.
  • 04Проєктування
  • Допомагає визначити структуру сторінок та їх графічний вигляд, розташування елементів та їх взаємодію між собою, що полегшує процес розробки наступних етапів.

Як розробляється прототип сайту?

На перших етапах менеджер разом з дизайнером знайомляться з завданням і організацією, збирають основні вимоги від клієнта, аналізують цільову аудиторію, мету та цілі сайту.

Після цього створюється структура, основні категорії та навігаційна мапа майбутнього проєкту. Далі розробляються графічні ескізи сторінок з визначенням розміщення елементів, навігації та статичних текстів.

Завершальними етапами є тестування та затвердження замовником виконаної роботи з урахування можливих доопрацювань та правок. Прототип готовий до подальшої реалізації дизайнером у фінальні макети веб-ресурсу.

Етапи створення прототипу

Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

01
Аналіз

Детальний розгляд бренду, його діяльності та цільової аудиторії, для визначення унікальності та ідентичності компанії.

02
Концепт

Розробка ідей, структури та основних категорій, що відображають ключові переваги організації та визначають майбутній вектор для створення скетчів.

03
Впровадження

Фіналізація концепції, створення графічних ескізів майбутнього сайту Вашої організації із врахування всіх необхідних ключових елементів.

04
Затвердження

Узгодження остаточного вигляду фірмового стилю з клієнтом, з можливістю внесення незначних правок та початок розробки дизайну.

Технології та інструменти

Ці інструменти допомагають нам створювати сучасні дизайни та ескізи для наших клієнтів.
Figma

Онлайн-платформа для дизайну, призначена для створення і прототипування веб-інтерфейсів та додатків.

Adobe Photoshop

Популярна програма для графічного дизайну та фоторедагування, яка надає різні інструменти для роботи з растровою графікою.

Adobe Illustrator

Векторний графічний редактор, який використовується в галузі створення логотипів, ілюстрацій, маркетингових матеріалів тощо.

Adobe After Effects

Програма для роботи з відео та анімацією, призначена для створення рекламних роликів та редагування різних мультимедійних проєктів.

Поширені запитання

Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
Скільки часу займає розробка прототипу сайту компанії?

Терміни реалізації прототипування залежать від різних факторів та завжди обговорюються індивідуально з Вами. У середньому повноцінний графічний дизайн всіх етапів ескізів займає 1-2 тижні, детальніше сказати про дедлайн можна після затвердження технічного завдання та його опрацювання.

Скільки коштує створити скетчі проєкту під ключ?

Вартість роботи в кожному випадку розраховується особисто для клієнта виходячи з необхідного обсягу роботи та інших факторів. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися на нашій сторінці Ціни або у наших менеджерів.

Безкоштовна консультація!
Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

    Поля з * є обов'язковими для заповнення