Створення та розробка логотипу

Унікальний графічний символ компанії, який відображує корпоративні цінності та покращує впізнаваність бренду.
Замовити

Для чого логотип?

Мета логотипу полягає у створенні унікального візуального графічного символу, який асоціюється з іміджем бренду та збільшує впізнаваність Вашого бізнесу серед конкурентів.

  • 01Впізнаваність
  • Унікальний дизайн, який легко запам'ятовується та асоціюється з компанією, позитивно впливає на сприйняття бренду.
  • 02Цінності
  • Графічна емблема сайту представляє Ваші корпоративні цінності та закріплює візуальне враження у відвідувачів стосовно стилю та характеру Вашої компанії.
  • 03Маркетинг
  • Якісний лого є одним з ключових елементів у просуванні та рекламних кампаніях, що сприяє підвищенню впізнаваності та привабливості бренду.
  • 04Довіра
  • Влучно розроблений символ організації, асоціюється у потенційних клієнтів з професіоналізмом та надійністю Вашої компанії, а також сприяє формуванню довірчих відносин до послуг, що надаються.

Як розробляється логотип?

Це комплексний процес, який включає аналіз бренду та його цільової аудиторії, дизайнер вивчає концепції та ідеї для майбутнього лого, на їх базі малює ескізи.

Разом із замовником відбувається вибір оптимального напрямку для дизайну – підбір корпоративних кольорів, обробка графічних елементів, визначається загальне бачення кінцевого результату для Вашої компанії.

Після реалізації макета логотипу дизайнером, готове рішення затверджується клієнтом з можливістю внесення виправлень для досягнення ідеального варіанта головного символу Вашого бізнесу.

Етапи створення логотипу

Весь процес розподілено на етапи, Ви можете скористатися нашими послугами як у комплексі, так і вибірково.

01
Аналіз

Детальний розгляд бренду, його діяльності та цільової аудиторії, для визначення унікальності та ідентичності компанії.

02
Концепт

Розробка ідей та графічних елементів, що відображають ключові переваги організації та визначають майбутній візуальний стиль логотипу.

03
Впровадження

Фіналізація концепції, створення дизайн макетів лого Вашої організації із врахування всіх необхідних ключових елементів.

04
Затвердження

Узгодження остаточного вигляду символу компанії з клієнтом, з можливістю внесення незначних правок, якщо це буде необхідно.

Технології та інструменти

Ці інструменти допомагають нам створювати сучасні та унікальні дизайни логотипів для наших клієнтів.
Figma

Онлайн-платформа для дизайну, призначена для створення і прототипування веб-інтерфейсів та додатків.

Adobe Photoshop

Популярна програма для графічного дизайну та фоторедагування, яка надає різні інструменти для роботи з растровою графікою.

Adobe Illustrator

Векторний графічний редактор, який використовується в галузі створення логотипів, ілюстрацій, маркетингових матеріалів тощо.

Adobe After Effects

Програма для роботи з відео та анімацією, призначена для створення рекламних роликів та редагування різних мультимедійних проєктів.

Поширені запитання

Ми зібрали деякі найчастіші відповіді нашого відділу продаж.
Скільки часу займає розробка логотипу?

Терміни реалізації символу компанії залежать від різних факторів та завжди обговорюється індивідуально з Вами. У середньому повноцінний дизайн всіх етапів створення фірмового знаку займає від 2 до 5 днів, детальніше сказати про дедлайн можна після затвердження технічного завдання та його опрацювання.

Скільки коштує створити лого під ключ?

Вартість роботи в кожному випадку розраховується особисто для клієнта виходячи з необхідного обсягу роботи та інших факторів. Більш детальне ціноутворення можна дізнатися на нашій сторінці Ціни або у наших менеджерів.

Безкоштовна консультація!
Заповніть контактні дані та наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом і нададуть відповіді на всі запитання.

    Поля з * є обов'язковими для заповнення